ענף המסעדנות חטף מהלומה קשה במהלך משבר הקורונה. חבל ההצלה העיקרי שסייע לאלפי מסעדות להישאר עם הראש מעל המים היה תחום המשלוחים והאיסוף עצמי – TAKE AWAY. כעת, כשיותר ויותר אנשים משתמשים בשירותים אלו, חשיבות איכות האריזות גבוהה במיוחד. בעלי מסעדה ומחפשים כיצד להשתדרג מהבחינה הזאת? להלן סקירה של מספר אריזות טייק אווי למסעדות מהסוג הכי חדשני שיש – ואנחנו מדברים על אריזות מתכלות.

אריזות קנה הסוכר והתירס, נעים להכיר

כשמחפשים איכות עבור אריזות טייק אווי למסעדות, צריך ראשית כל לברר לגבי אריזות העשויות מקנה סוכר או תירס. מדובר בתחליפים נהדרים לאריזות הישנות, אשר מצטיינים במספר פרמטרים:

איכות הסביבה – קנה הסוכר והתירס הינם מוצרים טבעיים ועל כן מתכלים ולא מזהמים את הסביבה כמו הפלסטיק או הקלקר הידועים לשמצה. מעבר לזאת, לקוחות רבים מעריכים עסקים שדוגלים בקונספט ירוק והרווחים שלכם רק יגדלו.

נוחות השימוש – בוא נודה על האמת. אריזות הטייק אווי מפלסטיק או קלקר הן לא הדבר הנוח ביותר עלי אדמות. החום לפעמים מעוות את צורתן, הסגירה קשה לעיתים קרובות, וחווית האכילה לא מיטבית. האריזות החדשות ישדרגו את המצב מכל בחינה אפשרית.

שמירה על חום / קור – בשל מרכיבי האריזות החדשות, השמירה על הטמפרטורה הרצויה של המנה טובה וממושכת יותר. כך הלקוחות שלכם יוכלו ליהנות מארוחה חמה גם שעה אחרי שהונחה באריזה.

אילו דגמי אריזות טייק אווי למסעדות ישנם על בסיס החומרים הללו?

אז אחרי שהבנתם את יתרונות האריזות החדשות, בואו נכיר אותן מעט יותר לעומק. ובכן, אריזות קנה הסוכר הן הפופולאריות ביותר ומגיעות במספר דגמים, גדלים וצורות. "אריזות הצדפה" הן הנפוצות מכולן, כאשר הגודל הסטנדרטי שלהן נע סביב 80 מ"מ גובה, לצד רוחב וגובה של כ-230 מילימטר. האריזות מחולקות לשלושה תאים ובעלות מנגנון פתיחה/סגירה נוח ועמיד. מוכרים גם פיצה? הרווחתם! אריזת טייק אווי ייחודית המיועדת למשולשי פיצה מחכה לכם גם כן. גם היא עשויה מקנה סוכר ומגיעה בגודל של 40 על 163 על 280 מילימטר. זוהי אריזה קטנה, נוחה ונפלאה.

ולא ניפרד לפני שנדבר גם על אריזות טייק אווי למסעדות על בסיס תירס, שנחשבות ללהיט החדש בענף המסעדנות וגם בענף האירועים והקייטרינג. אריזות אלו מגיעות בשלושה גדלים מרכזיים לבחירתכם: קטן (12 על 120 על 95), בינוני (15 על 115 על 115) וגדול (20 על 140 על 140). כל האריזות הללו נוחות ונפלאות – לכם, לסועדים שלכם ולכדור הארץ גם יחד.

חוששים שמחירי האריזות החדשות יקרים משמעותית מהקודמות? הסירו דאגה מליבכם! בשל זמינות הרכיבים מהם הן עשויות, מחיריהן דומים מאוד לאריזות הקודמות. כך שגם אתם, גם הסועדים שלכם וגם כדור הארץ מרוויחים.
שיהיה בתיאבון!