בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי אולמות וגני אירועים מנסים לחשוב על פתרונות זולים ויעילים יותר שיקלו עליהם בתהליך ההפקה. אחת האפשרויות היא להעדיף סטי כלים חד פעמיים על פני אלו הרב פעמיים, שלא רק שיקרים בהרבה, אלא גם דורשים תחזוקה מיוחדת.

עד לא מזמן, הדבר התאפשר רק באמצעות כלים חד פעמיים מפלסטיק, דבר שפגם ביוקרת האירוע והרושם שנוצר על האורחים. כעת סוף כל סוף נמצא הפתרון המושלם מכל בחינה – סט כלים חד פעמי לאירועים שעשוי כולו על טהרת העץ. במה בדיוק מדובר? להלן כל המידע.

חד פעמי לאירועים? אין סיבה שלא!

עד לפני שנים לא רבות, כאשר הכלים החד פעמיים היחידים שניתן היה לרכוש בישראל היו כלי הפלסטיק בעלי העיצוב הלבן, החיוור והפשוט, לא כולם חשבו כי זהו הפתרון להפקת אירוע חגיגי מושלם. אך כיום, כאשר כלי העץ היפהפיים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, יותר ויותר מארגני ובעלי אירועים בוחרים לארח באמצעותם, ולא תאמינו כמה שזה נראה נפלא .

אז נכון שתמונה אחת שווה מאלף מילים, אבל תרשו לנו לנסות לתאר לכם את כלי הבמבוק, קנה הסוכר, עצי הדקל ו"חבריהם". מדובר בכלים בגוון חום בהיר כמו שעץ אמור להיראות (מרבית הכלים), עם המון מחשבה וחן באופן עיצובם. הם מעניקים לכל אירוע ניחוח כפרי משפחתי וחמים, כזה שכמעט כל אדם מתחבר לתחושות שהוא יוצר.

מעבר לכך, הם חזקים ועמידים בצורה בלתי רגילה, נוחים לאכילה של מאכלים מוצקים ונוזליים, חמים וקרים, ובשורה התחתונה – אנשים רבים כלל לא מבחינים שמדובר כאן על סט כלים חד פעמי לאירועים מיוחדים.

גם חד פעמי וגם ידידותי לסביבה!

דיברנו על כמה הכלים הללו יפים וחזקים, אבל לא הזכרנו עניין חשוב נוסף: כלי העץ המדוברים הינם מתכלים, אקולוגיים ולכן ידידותיים לסביבה. ניתן למחזר שימוש בהם שוב ושוב, הם אינם דורשים הפרדה לטובת מחזור בעת זריקתם לפח, ובניגוד לכלי הפלסטיק שנצברים ומזהמים את כדור הארץ, הכלים האלו מסייעים לשמור על סביבה ירוקה ונקייה.

ירוק לסביבה, ירוק בכיסים – מחירים ועלויות

וכמה יעלה לכם סט חד פעמי לאירועים? ובכן, סט חד פעמי מעץ יעלה לכם מעט יותר מאשר סט הפלסטיק, אך ברכישה סיטונאית, המחירים כמעט שווים. בכל מקרה, כשמדובר באירועים, ההשוואה הנכונה היא בין כלים אלו לכלים רב פעמיים רגילים, אשר אירוע באמצעותם דורש העסקת שוטף כלים, בזבוז מים רב, הפעלת מדיחי כלים זוללי חשמל ועוד. בשורה התחתונה, אין ספק שהכלים החד פעמיים הם הדרך היעילה, המהירה והזולה ביותר לאירועים.
רק בשמחות!