לאורך שנים שלטו באופן בלעדי כלי הפלסטיק בעולם הכלים החד פעמיים וכולנו נאצלנו להשתמש בכלים שמלבד מחירם המוזל היו מלאים בחסרונות עיצוביים ופונקציונאליים. וזה עוד לפני שהזכרנו את עניין הפגיעה החמורה של אותם הכלים בסביבה ובבריאות של כולנו.

כעת סוף כל סוף נכנסו לתמונה כלים חד פעמיים נוספים, אלו הם הכלים המתכלים על טהרת העץ שהשלכתם לפח בגמר השימוש אינה גורמת לפגיעה באיכות הסביבה כמו הפלסטיק הידוע לשמצה. סט כלים חד פעמי מתכלה, אם כן, הוא חלק מהמגמה הירוקה שכולנו מעוניינים בה, אך כמו שתבינו מייד, זהו ממש לא יתרונו היחידי.

כל היתרונות של סט כלים חד פעמי מתכלה

בסופו של דבר כל מי שמשתמש באופן המוני בכלים חד פעמיים יודע כי לא די ברצון לשמור על עולם ירוק ובריא על מנת להתמיד לרכוש סט כלים חד פעמי מסוג מסויים. במקרה של סט חד פעמי מתכלה אין כך הדבר, מכיוון שהוא מספק עוד הרבה יתרונות נוספים מלבד שמירה על איכות הסביבה. מה למשל?

  • מחיר מוזל – בדיוק כמו כלי הפלסטיק הפשוטים, גם במקרה של כלים חד פעמיים מתכלים תמצאו מחירים מצחיקים שאינם יקרים בהרבה מהכלים הישנים. ובכלל, אם תשכילו לרכוש אותם ברכישה סיטונאית, סביר להניח שהמחירים יהיו זהים ואף נמוכים יותר.
  • עיצוב מרשים – סטי הכלים המתכלים עשויים מחומרים טבעיים על טהרת העץ (בעיקר במבוק, דקל וקני סוכר), מה שאומר שתוכלו לומר שלום ולא להתראות לפלסטיק החיוור שהכרתם מכלי הפלסטיק הסטנדרטיים. ואכן, הכלים הללו מגיעים במגוון עיצובים מרשים, החל ממראה העץ המלא והטבעי ועד לצבעים רבים נוספים, שכן מדובר בחומר שקל לצבוע ולשחק עם צורתו.
  • פונקציונאליות מושלמת – יותר כבר לא צריך לחשוש מעוד כוס פעמית שנמסה או מזלג שמתעקם בכל ניסיון חיתוך של סטייק. ברכישה של סט כלים חד פעמי מתכלה מעץ אתם מבטיחים לאורחיכם איכות הגשה ברמה אחרת לגמרי. מאחר ומדובר בחומר איכותי הרי שהכלים עצמם חזקים ביותר ואין שום חשש כי ישברו בעת השימוש. מעבר לזאת, הם גם עמידים מאוד בפני טמפרטורות גבוהות כך שאין שום סיכוי כי ימסו או יתעוותו. כך למשל, בכלים שעשויים מעץ דקל ניתן להשתמש בטמפ' של עד 220 מעלות, לאפות בהם בתנור, להגיש מנות עיקריות ומרקים ללא חשש.

הכל כולל הכל

גם מגוון הכלים המתכלים שתמצאו הוא גדול בהרבה ממגוון כלי הפלסטיק, זאת בשל היותו של החומר קל לעיבוד ויצירה. בהתאם לזאת תוכלו למצוא לא רק סכו"ם, צלחות וכוסות בכל גודל אלא גם קערות וקעריות, מגשי אפייה והגשה, קונוסים מנייר, שיפודי צלייה, קשים מעוצבים ועוד. נסו לא תתאכזבו!