המשפט "איך לא חשבו על זה קודם?" מתאים במדויק לתחום הכלים החד פעמיים מעץ. אחרי שנים ארוכות של כלים לא נוחים, לא עמידים ובעיקר – לא מתכלים, הגיעו ימות המשיח! כלים מעוצבים, שלא מתעוותים במגע עם טמפרטורה גבוהה, ואפילו המחירים נותרו דומים.

אז אם גם אתם בעלי מסעדה, אולם שמחות, חברת קייטרינג או כל עסק אחר הדורש סט כלים חד פעמי בסיטונאות, הגעתם למקום הנכון. להלן כל מה שצריך לדעת על הכלים הנהדרים הללו.

כלים חד פעמיים מעץ – כל היתרונות

נדירים המצבים בחיים שבהשוואה בין שני מוצרים או תחומי צריכה, לאחד מהם רק יתרונות על גבי השני. אבל כשמסתכלים על כלי העץ לעומת כלי הפלסטיק, אלו הם בדיוק פני הדברים.

  • הכלים מעץ נראים פשוט מעולה – ולמעשה קשה להבחין שהם בכלל חד פעמיים.
  • הם עמידים בצורה בלתי רגילה – ניתן לאכול ולשתות באמצעותם מרקים, שתייה חמה ותבשילים מעלי עשן.
  • הם מציעים קולקציה רחבה וכמעט בלתי נגמרת של כלים (על כך נרחיב מייד),
  • הם ידידותיים לסביבה בזכות היותם מתכלים בקלות באדמה.
  • ומבחינת המחיר – מדובר במחירים דומים פחות או יותר לעומת כלי הפלסטיק. וגם זה לא בטוח. שכן קיימת אפשרות לרכוש סט כזה של חד פעמי בסיטונאות, ולהוריד את המחיר משמעותית.

סוגי כלים חד פעמיים מעץ

קיימים שלושה סוגים מרכזיים של כלים חד פעמיים מעץ אותם ניתן לרכוש בסיטונאות: כלי הדקל, המאפשרים חימום עד 220 מעלות והקפאה עד מינוס 25 מעלות; כלים עשויים מעץ במבוק, הנחשבים לעמידים ומרשימים במיוחד; ומגוון רחב של כלים העשויים קנה סוכר. איזה סוג עדיף? אין תשובה לכך. לכל סוג יתרונות משלו. כולם יפים וחזקים. העצה שלנו: שלבו בין שלושת הסוגים ותיהנו מכל עולמות העץ…

חד פעמי בסיטונאות על טהרת העץ – אלו כלים ניתן למצוא?

כאמור, יצרני כלי העץ החד פעמיים חשבו בגדול כבר מתחילת הדרך, והביאו לאוויר העולם מגוון רחב של כלים נפלאים. החל מהכלים הבסיסיים והסטנדרטיים (סכו"ם, צלחות, כוסות בעיצובים שונים), דרך כלים ייחודיים יותר (מקלות שיפוד, קונוסים להגשה, סירות הגשה, כוסיות קינוח ועוד), ועד כלים כמו צלחות למטבלים או לסטייקים, אריזות שונות להגשה ו-TAKE AWAY, מגשים ואפילו קשי שתייה. בקיצור, כל מה שצריך לאירוח נפלא בתחושה מהודרת.

כלי עץ חד פעמיים בסיטונאות – אין סיבה להעדיף משהו אחר

כאמור, אם תשכילו לרכוש את אותם הכלים בסיטונאות, תשיגו במרבית המקרים מחירים זולים יותר מאשר מרכישת כלים חד פעמיים סטנדרטיים מפלסטיק. ובעניין האיכות? אין מה להשוות! אפילו כדור הארץ יודה לכם!