חמגשיות מהוות כלי הגשה מרכזי ביותר בעסקי המזון – במסעדות, שירותי קייטרינג, דוכנים למזון מהיר וצרכים מוסדיים למיניהם. היכולת "להעמיס" על החמגשית את המנה המבוקשת ולקחת אותה לדרך בקלות הופכת אותה למוצר שבלתי אפשרי לוותר עליו. אלא שהחומרים הקלאסיים מהם עשויות רוב החמגשיות אינם בעלי כל התכונות הרצויות, מה שהביא את הצורך בשינוי. איזה שינוי? חמגשיות מתכלות! להלן כל המידע על כך.

הייחודיות של חמגשיות מתכלות

חמגשיות מתכלות מצטרפות לשורה של כלים חד פעמיים שעשויים אך ורק מחומרים טבעיים. החמגשיות הללו עשויות מקנה סוכר, צמח שמשמש את האנושות עוד משחר ההיסטוריה במגוון תחומי צריכה וכעת גם בתחום הכלים החד פעמיים. קנה הסוכר הינו קל ונוח לעבוד עימו, מה שמאפשר לייצר ממנו חמגשיות איכותיות בתהליך פשוט יחסית.

התוצר שמתקבל יציב מאוד, אלגנטי למראה והכי חשוב – טבעי לחלוטין ועל כן מתכלה. אין מה להשוות זאת לחמגשיות הפלסטיק והאלומיניום שאינן מתכלות ועל כן מזהמות את הסביבה ללא הקפדה על הליך מיחזור מסודר שלהן.

יתרונות רבים נוספים של חמגשית מתכלה

אך עניין הקונספט הירוק הוא לא היתרון היחיד של אותן חמגשיות מתכלות. קנה הסוכר הינו חומר שעמיד מאוד בפני חום, מה שמאפשר להחזיק את החמגשית בנוחות ולהגיש בה כל מאכל רותח מבלי שתהיה סכנת כוויה או זליגה של חומרים רעילים למנות. (הפלסטיק והאלומיניום אינם מאפשרים זאת). חמגשיות אלה גם שומרות היטב על חום המנה וניתן לקנות אותן עם או ללא מכסה בהתאם לצורך, כשהמכסה עצמו הינו בעל פטנט PP על מנת שהמזון יהיה סגור הרמטי ולא ישפך. ניתן אף לחמם את המכסה במיקרוגל ללא חשש.

מגוון חמגשיות ומוצרים משלימים נוספים

חשוב להתקשר ספק גדול בתחום. ספק איכותי אף יוכל להציע לכם אפשרויות רבות נוספות בתחום הכלים המתכלים כך שתוכלו להעלים את כל כלי הפלסטיק המזהמים מבית העסק שלכם.

הדבר יתאפשר לכם על ידי רכישה של סטי כלים נוספים על טהרת קנה הסוכר, כמו גם הדקל, הבמבוק, קליפות התירס, צלחות, כוסות, סכו"ם, קערות, מגשים, קונוסים, שיפודים ועוד – את כל אלו תוכלו למצוא אצלנו.