כלים חד פעמיים הינם נפוצים ביותר בימינו לצרכי הגשה. היעדר הצורך לשטוף אותם בסוף האירוע מונע ביזבוזי זמן מיותרים וגורם לרבים מאיתנו להעדיפם באירועים פרטיים רבים. יחד עם זאת, מאחר וניתן למצוא מגוון רחב של כלים חד פעמיים ולאור העובדה כי לרוב מדובר במוצרים שמזהמים את הסביבה, חשוב מאוד לבחור בכלים איכותיים שניתן להשתמש בהם בתבונה מבלי לגרוע בפונקציונליות ובעיצוב אפילו במאום. אחד מסוגי הכלים החד פעמיים שעומד במשימה מכל הבחינות הוא זה העשוי מבמבוק, ובשורות הקרובות נלמד על העניין תוך בחינה של כוסות במבוק.

נפלאותיו של הבמבוק בייצור כלים חד פעמיים

הבמבוק הינו סוג של דשא שעשוי מקנים חלולים. הוא נפוץ ביותר בכדור הארץ, קל מאוד לגידול במגוון אקלימים וגדילתו המהירה מאפשרת קצירה שלו זמן קצר לאחר התפתחותו. מדובר במוצר טבעי מתכלה וככזה הוא משמש כבר שנים בתעשיית כלי ההגשה וכיום גם בתעשיית הכלים החד פעמיים. כיצד הדבר מתבצע? ובכן, כוסות במבוק לצורך הדוגמא עשויות למעשה משבבי במבוק שנקצצו ע"י מכשיר מיוחד, הורטבו ע"י חומרים טבעיים מדביקים ונכבשו יחדיו לקבלת הצורה השלמה של הכוסות. המראה המתקבל הוא של כוסות שנראות עשויות מעץ מלא ומאופיינות באלגנטיות מופלאה ומראה כפרי מרשים. אם לא די בעיצוב המיוחד, הרי שנפלאותיו של הבמבוק בתעשיית הכוסות והכלים החד פעמיים מתבטאת גם ביתרונות נוספים עבור המשתמשים בהם:

  • מגוון רחב של גדלים בהתאמה אישית שכן קל לעבוד עם החומר.
  • עמידות רבה בפני חום – ניתן לשתות בכוסות משקאות חמים ללא שום בעיה.
  • הכוסות מתאימות גם להגשת מאכלים קרים כגון קינוחים וגלידות.
  • אינן מרעילות את הסביבה – להיפך, כוסות במבוק שמושלכות מדשנות את האדמה שכן הן מתפרקות במהרה.

כמו כן יש לציין כי המחיר של כוסות במבוק אינו גבוה וניתן לרכוש אותן בכמויות של כוסות בודדות, מאות ואף אלפים עבור אירועים בכל קנה מידה.

דגשים בבחירת כוסות במבוק

ראשית כל, בעת בחירת כוסות במבוק חשוב מאוד להתקשר מראש עם חברה מתאימה שכלים חד פעמיים מהווים התמחות בלעדית שלה. הרי אינכם מעוניינים לקבל חיקויים זולים שפולטים רעלים למשקאות המוגשים או כאלו שכוללים חומרים שמונעים את התפרקות הכלים באדמה. ההתמחות בכלים חד פעמיים מתכלים חשובה על מנת שתקבלו בנוסף גם כוסות המעוצבות כראות עיניכם ובהתאמה מלאה לאירוע שאתם מארגנים. הכלל השני בבחירת כוסות במבוק אלו הוא ההתאמה לשאר כלי ההגשה באירוע. ניתן לקבוע שכל כלי ההגשה באירוע יהיו עשויים במבוק (סכו"ם, קעריות, מגשים, צלחות וכו') או להתאים את העיצוב והצבעים לחומרים מתכלים אחרים כגון עץ דקל, קנה סוכר ועוד. רק חברה גדולה בעלת ניסיון בתחום תציע עבורכם קטלוג מגוון ועשיר בכל הקשור לנושא.