אנשים רבים מעדיפים בימינו להשקיע בכלים חד פעמיים לקראת ארגון של אירוע המוני, ובינינו? אין זה פלא. האופציה החד פעמית פותרת לגמרי את עניין השטיפה בסיום הערב וגם אין שום צורך להתעצבן אם חלילה אבד או נשבר אחד מכלי הסט. אם גם אתם מעוניינים להפיק אירוע חלומי מבלי להתאמץ או לבזבז יותר מידי, הגעתם למקום הנכון. בשורות הקרובות תלמדו על כל האפשרויות לרכישת כלים חד פעמיים בזול וכל זאת מבלי שתצטרכו להתפשר על איכות ועיצוב המוצר.

כלי הפלסטיק

לאורך שנים האופציה היחידה להשיג כלים חד פעמיים בזול הייתה כלי הפלסטיק. כלים אלו נמכרים עד היום אך ריבוי האלטרנטיבות גרם לרבים להבין את מגבלות החומר והכמויות נמוכות בהרבה. הסיבה לכך היא חוסר היכולת של כלים אלו לשאת מאכלים חמים מבלי להתעוות ולגרום לנזק בריאותי לאורחים. בנוסף כלי הפלסטיק מוגבלים ביותר גם מבחינת העיצוב כך שלא ניתן להפיק מהם את האפקט הדרוש מכל אירוע, וזה עוד לפני שהזכרנו את החיסרון הכי גדול שלהם – היותם מזהמים את הסביבה באופן חמור. ומהי האלטרנטיבה אתם בוודאי שואלים? כלים חד פעמיים מעץ כמובן.

הכירו את כלי העץ

במבוק, דקל וקנה סוכר – האם הייתם מאמינים כי מהחומרים האלו ניתן להכין כלים חד פעמיים איכותיים במחירים שווים לכל נפש? ואם היינו אומרים לכם כי אותם כלים הם גם מתכלים ובחלקם אף ניתן להגיש מאכלים חמים ואף לאפות בתנור עד 220 מעלות? ובכן, בדיוק בכך מדובר. מדובר על סטי כלים שמיוצרים בטכנולוגיה מיוחדת של הרטבה ודחיסה, הם טבעיים לחלוטין ומתפרקים לאחר השלכתם תוך זמן קצר, מעשירים את האדמה ובוודאי שאינם פוגעים בסביבה כמו כלי הפלסטיק הסטנדרטיים. מלבד היתרון האדיר עבור אימא אדמה, היתרון שלכם כבעלי האירוע הוא מחיר מוזל שאינו פוגע במאום ביכולות העיצוב הנדרשות מהאירוע היוקרתי שלכם. המראה הוא של עץ טבעי אלגנטי והוא שובה את הלב, מושך את העין והופך את ההגשה למזמינה ביותר. חברות איכותיות בתחום יציעו לכם סטי כלים חד פעמיים בזול יחסית אשר כוללים את כל מה שצריך בשביל אירוע מושלם – סכו"ם, צלחות, כוסות, מגשים, קערות, צלוחיות לקינוחים, סירות הגשה ועוד.

אז אם כבר החלטתם לחסוך ולחפש לאירוע הבא שלכם כלים חד פעמיים בזול, אל תתפשרו על פחות מכלים מעץ. מבטיחים שלא תתאכזבו!