כאשר מדברים על כלים חד פעמיים לאירועים, מדברים גם על כלים מעוצבים מתכלים או אפילו צלחות חד פעמיות מעלי דקל. כלים הם למטרות שונות ומשונות וזה לא קשור רק בבחירתם לימי הולדת או אירועי משרד, אלא הרבה מעבר לכך. פעם, היו לאותם כלים שימושים חד משמעים של כלים חד פעמיים ללא עיצוב וצורה. נכון להיום השתנו להם פני הדברים ואותם כלים תפסו תאוצה פרקטית לצד עיצוב מושלם. כלים דקים, צבעוניים, נוחים לשימוש ובעיקר כאלו המתכלים במהירות. התפיסה של העיצוב כבר שם ולצד כלי הגשה, הפך הכלי גם לנאה ביותר. איכות, מחיר מושלם וכל מה שביניהם.

לחיות קצת אחרת – כלים חד פעמיים

אירועים בבית או אפילו חג הקרב ובא מעורר פחד כזה או אחר שעומדים להתכנס להם לא מעט כלים. מה עושים? בעידן מתקדם ועלות שווה לכל כיס, אנשים עוברים לכלים חד פעמיים וכל מילה מיותרת. הררי כלים שצריך לשפשף? לא בהכרח. בעת סיום האירוח, מנקים את שקיות האשפה הגדולות ומפנים את הכלים החד פעמיים. האם התחולל שם איזשהו אירוע? בחירת הכלים החד פעמיים מעניקים את כל התשובות תחת קורת גג אחת.

דוגמאות של עיצוב ופרקטיקה – כלים חד פעמיים

בין כל הכלים שניתן להשיג בשוק הפתוח, ניתן להשיג כוסות חד פעמיים לשתייה חמה או קרה. כוסות לשתייה מפוארת כגון שמפניה או כל אלכוהול אחר. כך גם סכומים חד פעמיים החל ממזלגות, סכינים וכל מה שביניהם. סטים שלמים של צלחות מדהימות להגשה מושלמת באירועים וחגים, כלי אוכל מיוחדים לקינוחים. כלים מיוחדים לעיצוב שולחן כגון צלוחיות ייחודיות לעוגות ואפילו קערות לפיצוחים ועוד היד נטויה. לצד המפיות היוקרתיות לשולחן והאגרטלים המרהיבים, ניתן לא פעם להשיג גם את כלי הבישול היקרים והיכולת לאחסן את המזון באופן חד פעמי באמצעות תבניות וסירים ייחודיים בנפחים שונים. חוזק, אמידות ובעיקר יכולת לייצר אפייה או בישול בו זמנית. בסיכום דבר, היכולת להשיג כלים חד פעמיים ,מקנה את החופש של הבחירה לצד ההגשה האולטימטיבית בבית ובכל מקום אחר.