בשקט בשקט, כמעט מבלי שהרגשנו, התחוללה בשנים האחרונות מהפכה של ממש בענף הכלים החד פעמיים. עץ הבמבוק, שלרוב זוהה בהקשר של ריהוט, הפך לאלמנט מרכזי ומבוקש בתחום הבישול, האירוח וכל מה שביניהם. אילו מוצרי במבוק ישנם? ומה היתרונות שלהם על פני כלי הפלסטיק הישנים? כל התשובות – מייד לפניכם.

היתרונות של מוצרי הבמבוק

אז מה מייחד את אותה קבוצת מוצרים שכל תעשיית הקייטרינג, האירועים וההסעדה לא מפסיקה לדבר עליהם? ובכן, זה מתחיל בהיותם של אותם מוצרים "ירוקים", מתכלים וידידותיים מאוד לסביבה (בניגוד לפלסטיק הידוע לשמצה מהבחינה הזאת), כך שאפשר לשכוח מהזיהום העצום שגורמים הכלים החד פעמיים המוכרים. כלי הבמבוק מייצרים עם אימא אדמה סיפור אהבה מהאגדות.

מעבר לזאת, תכונותיו העיקריות של עץ הבמבוק – חוזקו הרב, עמידותו בטמפרטורות גבוהות ויופיו הבולט למרחקים, אף הם הפכו את המוצרים הללו לכל כך מבוקשים אצל אלפי בתי עסק בישראל ומאות אלפי אנשים, שהבינו מהר מאוד שמה שהיה (פלסטיק) זה לא מה שעתיד להימשך. גם זמינותו הגבוהה של עץ הבמבוק לצד תהליך הייצור הפשוט, אשר שניהם יחד מסייעים למחיר המוצרים להישאר זול באופן מפתיע, גורמים להצלחת המוצרים הנפלאים הללו.

עוד יתרון של מוצרים מבמבוק הוא שלמרות היותם מוגדרים כחד פעמיים, במרבית המקרים ניתן להשתמש בהם יותר מפעם אחת. כך שמדובר במוצרים משתלמים במיוחד.

מוצרים חד פעמיים מבמבוק – הרשימה המובחרת

אז אילו מוצרי במבוק ניתן למצוא בחנויות המובילות בישראל? הנה רשימה של כמה מהם:
צלחות במגוון גדלים, צורות, עומקים ועיצובים – כולן חזקות ויפהפיות, שמעניקות תחושת יוקרה מחד, ונוחות מאידך. הצלחות העגולות, באופן טבעי, הפופולאריות מכולן, אם כי למלבניות, לצלחות הסירה ולאחרות, גם כן ביקוש רב.

סכו"ם – חזק, מרשים ובעיצוב כפרי אשר יסייע לכם לצלוח כל ארוחה "בשלום" – בלי מזלגות שנשברו, בלי כפות שצורתן התעוותה בחום המרק, ובלי סכינים שלא עומדים במשימתם העיקרית – לחתוך.

כלי הגשה – מהווים חלק בלתי נפרד מתעשיית מוצרי הבמבוק וגם בקטגוריה זו שומרים על יופיים ועל האיכות הגבוהה שלהם. תוכלו למצוא בה סירות הגשה ומגשים במגוון גדלים ועיצובים נפלאים.

קונוסים – בקונוטציה הישראלית קונוסים שווה פיש אנד צ'יפס, אבל עם קצת יצירתיות, ניתן לייצר הגשה נוחה ובעלת נראות נהדרת למגוון רחב של מאכלים. קונוסים מבמבוק הינם חזקים ונוחים מאוד לאחיזה ואף מעוצבים בצורה מיוחדת במינה.

ישנם גם מוצרים נוספים על טהרת הבמבוק, כמו מקלות שיפוד, צלוחיות למטבלים, מזלגוני הגשה ועוד. בקיצור, כל מה שצריך בשביל אירוח מושלם.