בתחום הכלים החד פעמיים ניתן למצוא מגמה שהולכת וגדלה לקראת ההיפרדות לשלום מהפלסטיק הידוע לשמצה. זו הסיבה שיבואני הכלים החד פעמיים מחדשים כל העת ומציגים עבורנו אפשרויות נוספות לשימוש בכלים חד פעמיים ירוקים ובריאים יותר. צלחות מקנה סוכר מהוות חלק מהאפשרויות הללו ומייד תלמדו על היתרונות וכדאיות השימוש בהן.

לעולם ירוק יותר

בבחירת כלים חד פעמיים, אחד השיקולים החשובים ביותר הוא השמירה על סביבה ירוקה תוך הפחתת השימוש בפלסטיק, שנחשב למזהם סביבתי חמור. הפלסטיק אינו מתפרק בקלות לאחר השלכתו לפח, מצטבר ומרעיל את האדמה, הים ומי התהום שלנו. צלחות מקנה סוכר לעומת זאת מתפרקות לחלוטין תוך מספר שבועות כאשר הן מוטמנות באדמה כאשר תוצרי הפירוק אינם מזהמים כלל וכלל. כדור הארץ מעדיף כלים העשויים מחומרים טבעיים שכאלה ואין סיבה שגם אתם לא.

לשימוש בטוח יותר

פלסטיק שנרטב או מתחמם משחרר חומרים רעילים וביניהם ביספינול A. מכך ניתן להבין כי השימוש בצלחות חד פעמיות מפלסטיק להגשת מאכלים חמים אינו מומלץ, שכן ישנו סיכוי שהן ישחררו את החומר הרעיל הזה למנות המזון של המשתמשים. צלחות מקנה סוכר אינן מכילות חומרים רעילים ולכן בטוחות לחלוטין לשימוש, גם עבור מנות חמות ונוזליות שתרצו להגיש.

לעיצוב מזמין יותר

גם בכל נושא העיצוב, צלחות קנה הסוכר מובילות על צלחות הפלסטיק בגדול, וניתן למצוא אותן במגוון רחב ביותר של צורות וגדלים שמתאימים לכל צורך. גם מגוון הצבעים שלהן רחב ולכן ניתן להתאים לכל אירוע את הנופך העיצובי המתאים ביותר עבורו. כאשר משתמשים בכלי פלסטיק, יכולות העיצוב מאוד נמוכות, אלא אם משתמשים בכלי פלסטיק עבים יותר, שגם יקרים בהרבה ואינם מצדיקים את השימוש בהם, במיוחד בכמויות גדולות.

למחיר משתלם יותר

בוודאי תשמחו לגלות כי כל היתרונות הללו לא יגרמו לכם לעלויות גבוהות יותר. למעשה, צלחות מקנה סוכר יעלו לכם בדיוק כמו צלחות מפלסטיק, ואם תשכילו לרכוש אותן באופן סיטונאי, המחיר אף יהיה נמוך יותר! כך שאתם זוכים פה לרכישה באמת משתלמת מכל בחינה שהיא.

אפשרויות נוספות להעלמת הפלסטיק

ואם כבר החלטתם להעלים את כלי הפלסטיק החד פעמיים מחייכם, חשוב כי תדעו כי קיימות עוד אפשרויות רבות נוספות מלבד צלחות חד פעמיות מקנה סוכר. תוכלו למצוא גם סט כלים מלאים על טהרת הבמבוק והדקל ואף כלים העשויים מקליפות של תירס ותפוח אדמה. כלים אלו עמידים מאוד כנגד חום ומכות, מתכלים בקלות ומעוצבים בצורה נהדרת שאין להשוות לפלסטיק החיוור.